بلاخره باید راهی باشد

از ابتدای سال ۹۹ که سایتم را راه اندازی کرده‌ام تا به الان دلم میخواسته که زود به زود و در بهترین حالت هر روز سایتم را به روز رسانی کنم. ولی موفق نشدم. وقفه های طولانی ناخوشایند چند ماهه ایی بین بروز رسانی های سایت به وجود آمده. وقفه هایی که با آنچه ایده آل و مطلوب من برای این سایت است فاصله دارد.
امروز داشتم به این فکر می کردم که بلاخره باید راهی باشد. بله! بلاخره باید راهی باشد.‌ آن راه را باید پیدا کنم.
راهی که از امروز قرار شده تست شود، این است که روزهای آخر هفته یعنی پنج شنبه ها و جمعه ها که سرم کمی خلوت تر است پیش نویس اولیه چند مطلب را بنویسم و کنار بگذارم. بعد اگر در طول هفته ایده و فرصتی برای نوشتن نداشتم همان مطالب را کمی شاخ و برگ بدهم و منتشر کنم.

پس.‌نوشت: اینجا خانه تمرین من است. باید بلاخره راهی پیدا شود که من بتوانم به روز رسانی سایت را به عادتی همیشگی تبدیل کنم.

پس. نوشت بعدی: منتظر به اشتراک گذاری راه های کشف شده ی دیگر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه امروز آموختم-۱۰

امروز صفحه ایی از کتابِ «نوشتن با تنفس آغاز می شود» درسی بزرگ دربارۀ نوشتن به من آموخت. بیایید با هم این صفحه را بخوانیم.

ادامه مطلب »

شروع کتاب ها

هر کتابی شروعی دارد. شروع کتاب ها باید به گونه ایی باشد که خواننده را به خواندن کتاب ترغیب کند. شروع کتاب باید خواننده را

ادامه مطلب »

آنچه امروز آموختم-۹

هیپنوتیزم جاده ای (HIGHWAY HYPNOSIS) اصطلاحی است که امروز آموختم. حالتی است که در آن مشغول رانندگی هستید و ناگهان به خود بیایید و ببینید

ادامه مطلب »